Grillitud toit maitseb paremini

Grilled meatSiiani pole olnud ühtegi tõeliselt mugavat viisi, kuidas süüdata grillsüsi, seadmata ohtu valmistatava toidu maitset ja lõhna. Grillcube on sobiv toode kõigile, kes hindavad suurepäraselt valmistatud grilltoitu, aga samas väärtustavad mugavust ja oma aega.

Enamikele inimestele, kes tihti grillivad, ei tule üllatusena, et süütevedeliku kasutamine söe süütamiseks jätab sageli grillitud toidule ebameeldiva maitse ja lõhna. Sama kehtib ka toodete kohta, mis sisaldavad eelnevalt süüteainega immutatud grillsütt, nagu kiirgrillid ja immutatud grillsöekotid.

Food tastes better

Grillcube süttib lihtsalt ja süüteainetevabalt. Kuubik koosneb ainult lehtpuusöest, mis on pakendatud unikaalse siseehitusega papist karpi. Grillcube’i kasutades ei ole naturaalne grillimine enam tülikas ega aeganõudev – lihtsalt süüta karp ja juba õige pea võid alustada suurepärase grilltoidu valmistamisega.

Asjata ei kasuta grillivõistkond Grillisemud – 2011 Eesti parimad grillijad, 2012 Ida- ja Lõuna-Eesti parimad grillijad ning Eesti parimad vorstigrillijad – võitlustel Grillcube’i alternatiivina puudest söe tegemisele.

Grillcube’i kasutades on grillitud toit su oskuste vääriline.